Banese 85 m2 ne Tetove prapa TV KISS

Detajet rreth pronës

Kodi për ad
1
Çmimi
€ 42,000
Status i pronës
Në Shitje
Lloj
Banesë
Lokacion
Tetovë / Tetovarja
Metër katror
85 м2
Ajo shet Apartamentin në katin e 4 me një ashensor prapa TV-Kiss
Banesa është bosh dhe duhet të rinovohet.
Madhësia: 85m2 + bodrum.

Stanot go ka orarin e mëposhtëm:
-Hallway
-banjo
-Kujna
-Spajz
-Trpezarija so balcon
-Daily dhomë
- Korridori është posaçërisht për vatrat dhe shtëpitë e shkëputura.
-Spalna
-Dhe dhomë

-Parkimi para ndërtesës
-Lift

Elinor

Marshall Tito 124/1, 1200
Tetovë, Maqedoni

Kontakt

Partnerët Tanë

Shikuar të fundit