Стан 97м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
117
Цена
€ 87,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
97 м2

Се продава стан на 2 кат без лифт во близина на ресторан Седра

Квадратура: 97м2 со подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна
 • – Трпезарија
  – Детска соба
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда

Станот не е реновиран.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина63
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина140
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Два Бреста

Наши Партнери

Последни Прегледи