Стан 95 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
18
Цена
€ 82,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
95 м2

Се продава стан на 3 кат без лифт позади Ресторан “Punto verde во Строг Центар.

Станот е новоградба, целосно наместен.
Квадратура: 95 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Кујна и Трпезарија
  – Спална соба
  – Детска соба
  – 2 Балкони
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина54
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина97
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи