Продаден – Стан 92 м2 во Тетово – Ајдучко Маало

Детали за имотот

Шифра на оглас
81
Цена
€ 78,200
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Ајдучко Маало
Квадратура
92 м2

Се продава стан на 1 кат со лифт во Тетово – Ајдучко Маало
Станот е празен.
Квадратура: 92 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Спална соба со балкон
  – 1 Детска соба
  – 2 Детска соба
  – Гостинско Купатило
  – Шпајз
  – Дневна соба со Кујна и Трпезарија
  – Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина68
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина63
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи