Продаден – Стан 92м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
114
Цена
€ 65,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
92 м2

Продаден!

стан на 4 кат без лифт во близина на Анаконда.

Квадратура: 92м2 без подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
 • – Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон
 • – Детска соба.

 

 • – Паркинг пред зграда

Станот е невселен следува со кујна.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина97
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина62
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи