Продаден – Стан 87 м2 во Тетово – Ајдучко Маало

Детали за имотот

Шифра на оглас
95
Цена
€ 86,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Ајдучко Маало
Квадратура
87 м2

Продаден!

Стан новоградба 2017 год на 2 кат со лифт во Ајдучко Маало
Станот се продава со Кујна, Плакари и парно поставено низ целиот стан.

Во цената е влезено паркинг место подзграда и подрум.
Квадратура: 87 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба
  – Спална соба со Балкон
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг подзграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина62
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина66
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина63
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70

Наши Партнери

Последни Прегледи