Стан 86 м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
43
Цена
€ 59,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
86 м2

Се продава стан на 6 кат со лифт во Блок 82 позади (Euro Petrol)
Станот е опремен комплет.
Квадратура: 86м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна и Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон
  – Детска соба
 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина110
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи