Продаден – Стан 84 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
86
Цена
€ 89,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
84 м2

Се продава нов стан наместен комплет со неупотребени нови ствари на 1 кат со лифт во близина на ресторан “Punto Verde”.
Станот е опремен комплет со ствари и се продава комплет, како и подземна гаража која е влезена во цената.

Квадратура: 84 м2 + подземна гаража.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Кујна и Балкон
  – Шпајз
  – Спална соба
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда и подземна гаража.
  – Лифт

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина54
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина44
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад

Наши Партнери

Последни Прегледи