Продаден – Стан 84 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
93
Цена
€ 79,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
84 м2

Се продава стан новоградба на 4 кат со лифт во Строг Центар.
Станот се продава празен.
Квадратура: 84 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина110
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи