Стан 84 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
110
Цена
€ 79,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
84 м2

Се продава стан новоградба 2018 год на 6 кат со лифт во Строг центар
Станот се продава со сите ствари што се на сликите.

Во цената не е влезен подземен паркинг кој се доплаќа 5000еур
Квадратура: 84 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг подзграда и пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина124
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина104
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи