Продаден – Стан 77 м2 во Тетово – Во близина на Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
101
Цена
€ 62,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
77 м2

Се продава стан новоградба на 6 кат со лифт во близина на Центар.
Станот се продава со мебел комплет како што е на сликите.

Квадратура: 77 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг бесплатен пред зграда.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина90
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина66
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово

Наши Партнери

Последни Прегледи