Стан 75 м2 во Тетово – Спроти Градски пазар

Детали за имотот

Шифра на оглас
60
Цена
€ 46,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
75 м2

Се продава стан на 10 кат со лифт спроти Градски Пазар.

Квадратура: 75м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 1 Купатило
  – Кујна
  – Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Ходник посебно за во спалната и детската
  – Спална соба
  – Детска соба
 • – 2 Купатило

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина66
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина61
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи