Продаден – Стан 73 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
68
Цена
€ 48,900
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
73 м2

Се продава стан (новоградба)  на 11 кат со лифт во “Remall”. Со станот следува платен нотар и данок.
Станот е празен невселен.
Квадратура: 73 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Кујна
  – Трпезарија со Балкон
  – Спална соба
  – Шпајз

 

 • – Подземен паркинг во самата зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина61
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина160
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина55
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаСкопје / Козле

Наши Партнери

Последни Прегледи