Продаден – Стан 73 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
30
Цена
€ 65,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
73 м2

Се продава стан на 5 кат со лифт во строг центар, “ELASTAN”
Станот е опремен и се продава со ствари или без.
Квадратура: 73 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Дневна соба со Кујна и Балкон
  – Спална соба со Балкон
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина110
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина95
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина160
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи