Продаден – Стан 73 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
118
Цена
€ 66,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
73 м2

Се продава стан на 3 кат со лифт во близина на школо Лирија.

Квадратура: 73м2 со без подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  –  Купатило
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна
 • – Трпезарија
  – Детска соба
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда

Станот е комплет со мебел.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина46
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина50
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина60
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи