Стан 72 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
83
Цена
€ 54,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
72 м2

Се продава стан на 4 кат без лифт на Ул. М.Тито спроти ресторан “Arbi”

Квадратура: 72 м2 + Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со балкон
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина47
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина54
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи