Стан 72м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
116
Цена
€ 68,400
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
72 м2

Се продава нов стан на 6 кат со лифт во близина на Школо Лирија.

Квадратура: 72м2 без подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија
  – Детска соба
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда

Станот е комплет со нов мебел.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина40
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина85
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи