Продаден – Стан 72м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
115
Цена
€ 43,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
72 м2

Продаден!

стан на 3 кат без лифт во близина на Прима мебел.

Квадратура: 72м2 без подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Кујна
 • – Трпезарија
  – Детска соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда

Станот е комплет со мебел.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи