Продаден – Стан 68 м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
26
Цена
€ 45,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
68 м2

Се продава стан (новоградба) на 6 кат со лифт во Блок 82.
Станот е опремен комплет со сите ствари (мебел, бела техника, вградено парно греење).
Квадратура: 68 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина118
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина86
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина50
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи