Стан 67 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
6
Цена
€ 46,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
67 м2

Се продава стан на 8 кат со подрум во Строг Центар спроти “Пошта”. 
Квадратура: 63 м2 + 4 м2 Подрум.

 

Станот го има следниов распоред:

– Ходник
– Купатило
– Кујна со Дневна
– Шпајз
– Детска соба
– Спална соба

 

– Паркинг пред зграда
– Лифт + Товарен Лифт

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина160
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина65
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина140
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Два Бреста

Наши Партнери

Последни Прегледи