Продаден – Стан 67 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
88
Цена
€ 45,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
67 м2

Се продава стан на 4 кат без лифт во Строг Центар спроти “Ronaldo” со можност за надградба.
Станот е празен и треба да се реновира.
Квадратура: 64 м2 + 6 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Балкон
  – Дневна соба
  – Спална со Балкон
  – Детска соба
  – Ходник посебно за во спалната и детската

 

 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина63
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина110
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи