Стан 67 м2 во Тетово – Пржова Бавча

Детали за имотот

Шифра на оглас
25
Цена
€ 31,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Пржoва Бавча
Квадратура
67 м2

Се продава стан на 5 кат со лифт во Пржова Бавча. 
Станот е опремен со постар мебел и треба да се реновира.
Квадратура: 67 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Трпезарија со балкон
  – Дневна соба
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина92
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина127
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи