Продаден – Стан 69 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
23
Цена
€ 54,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
69 м2

Се продава стан на 2 кат без лифт позади “Пазар”. 
Станот опремен со постар мебел, има 2 големи балкона што може да се затвора и да се прошири станот.

Квадратура: 64 м2 + 10 м2 Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Дневна соба со Трпезарија и Кујна
  – 1 Спална соба со Балкон
  – 2 Спална соба со Балкон
  – Ходник посебен за во спалните
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина54+10
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи