Продаден – Стан 64 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
99
Цена
€ 54,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
54+10 м2

Се продава стан новоградба на 2 кат со лифт во Строг Центар.
Станот се продава со мебел комплет како што е на сликите.

Гаражата се продава посебно и цената е 5500е.

Квадратура: 54 м2 + 10 м2 Подрум + 15 м2 Гаража.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда и Гаража.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина52
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина87
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи