Стан 64 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
91
Цена
€ 55,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
64 м2

Се продава наместен стан на 3 кат со 2 лифта во Строг Центар спроти “Пошта”.
Станот е наместен и така се продава.
Квадратура: 60 м2 + 4 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина50
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина46
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи