Продаден – Стан 63 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
42
Цена
€ 55,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
63 м2

Се продава стан на 3 кат без лифт во Строг Центар во близина на “Peko”

Квадратура: 63м2 + Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Трпезарија и Балкон
  – Кујна
  – Спална соба со Балкон
 • – Паркинг пред зграда и позади зграда.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина44
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина52
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина120
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад

Наши Партнери

Последни Прегледи