Продаден – Стан 63 м2 во Тетово – Блок 70

Детали за имотот

Шифра на оглас
21
Цена
€ 44,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 70
Квадратура
63 м2

Се продава стан на 2 кат со лифт во Блок 70 спроти “Ekolog”. 
Станот е опремен со луксузен мебел и се продава комплет.
Квадратура: 63 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Дневна Соба и Балкон
  – Спална Соба
 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина127
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина84
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина46
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо

Наши Партнери

Последни Прегледи