Стан 62 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
80
Цена
€ 49,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
62 м2

Се продава стан на 3 кат без лифт на ул. М.Тито во близина на “Bliznak-Dent”

Квадратура: 62 м2 + 8 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Шпајз
  – Трпезарија
  – Дневна соба со балкон
  – Спална соба со балкон
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина74
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина87
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало

Наши Партнери

Последни Прегледи