Стан 62 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
46
Цена
€ 45,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
62 м2

Се продава стан на 4 кат без лифт во Строг Центар во близина на “Peko”
Станот е целосно реновиран и се продава опремен комплет со ствари.
Квадратура: 62 м2 + Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Балкон
  – Трпезарија
  – Дневна соба
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда и позади зграда.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина90
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина74
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи