Продаден – Стан 60 м2 во Тетово – Чешел

Детали за имотот

Шифра на оглас
69
Цена
€ 45,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Плоштад
Квадратура
64 м2

Се продава стан на 3 кат без лифт позади Плоштад.

Квадратура: 60 м2 + 8 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба
  – Детска соба
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина65
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина44
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина153
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи