Продаден – Стан 57 м2 во Тетово – Шипад

Детали за имотот

Шифра на оглас
32
Цена
€ 42,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Шипад / Тетово
Квадратура
57 м2

Се продава стан на 1 кат позади “Mema”
Станот е опремен.
Квадратура: 57 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Кујна и Балкон
  – Спална соба
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина87
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина160
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина63
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи