Продаден – Стан 57 м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
66
Цена
€ 46,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
57 м2

Се продава стан (новоградба) на 7 кат со лифт над “Kiper” – Тетовчанка
Станот е целосно опремен.
Квадратура: 57 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Кујна
 • – Трпезарија со Балкон
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина56
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина120
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи