Продаден – Стан 57 м2 во Тетово – Блок 70

Детали за имотот

Шифра на оглас
96
Цена
€ 40,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 70
Квадратура
57 м2

Продаден

комплет реновиран стан (Прозори, Врати, Купатило, Ламинат)  на 1 кат без лифт во Блок 70.
Станот се продава празен.

Квадратура: 57 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна со Кујна
  – Спална соба со Балкон
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина76
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи