Продаден – Стан 57м2 во Тетово во близина на Стара Пошта

Детали за имотот

Шифра на оглас
2
Цена
€ 40,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
57 м2

Се продава стан на 2 кат со подрум во близина на “Стара пошта”
Квадратура: 57 м2 + 7 Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со трпезарија и шпајз
  – Спална со балкон
  – Дневна со балкон

 

 •  – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина61
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина92
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина66
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи