Продаден – Стан 56 м2 во Тетово – Блок 70

Детали за имотот

Шифра на оглас
45
Цена
€ 35,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 70
Квадратура
56 м2

Се продава стан на 1 кат без лифт во Блок 70.
Станот е реновиран.
Квадратура: 56 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина75
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина120
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина53
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи