Продаден – Стан 49 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
70
Цена
€ 50,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
51 м2

Се продава стан на 5 кат со лифт спроти “Elastan”
Станот се продава комплет со мебел.
Квадратура: 49 м2 + 5 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна со Кујна и Трпезарија
  – Спална соба
  – Балкон
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина85
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина53
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина118
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи