Продаден – Стан 47 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
16
Цена
€ 33,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
47 м2

Се продава стан на 2 кат со подрум во близина на школо “Лирија”
Станот е комплетно реновиран.
Квадратура: 39 м2 + 15 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Дневна соба
  – Спална соба со Балкон
 • – Паркинг позади зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина75
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина147
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина124
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча

Наши Партнери

Последни Прегледи