Стан 46 м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
20
Цена
€ 33,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
46 м2

Се продава стан на 3 кат без лифт во близина на “Стара Градинка”. 
Станот има постар мебел.
Квадратура: 46м2 + Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина118
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина92
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина69
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи