Продаден – стан 46м2 во Тетово – Музичко Школо

Детали за имотот

Шифра на оглас
124
Цена
€ 36,800
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Музичко Школо
Квадратура
46 м2

 Продаден!

 стан на 2 кат со лифт во близина на Музичко Школо во нова зграда и станот е невселен.

Квадратура: 46м2

 • Станот го има следниов распоред:
  –  Ходник
  –  Купатило
  – Дневна соба со француски балкон
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Спална соба

 

 • – Паркинг позади зграда со рампа.

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи