Стан 41 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
82
Цена
€ 34,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
41 м2

Се продава стан на 1 кат без лифт во Тетово – Центар спроти градски Пазар. 
Станот е наместен и се продава со ствари или без, нема спална соба но може да се направи.

Квадратура: 41 м2 + 4 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Трпезарија
  – Дневна соба
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина63
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина90
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина68
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи