Продаден – Стан 41 м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
39
Цена
€ 27,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
41 м2

Се продава стан (новоградба) на 3 кат без лифт во близина на “Стариот Технички”
Станот се продава со Кујна.
Квадратура: 41м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина125
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина40
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина127
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи