Продаден – Стан 40 м2 во Тетово – Шипад

Детали за имотот

Шифра на оглас
14
Цена
€ 28,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Шипад / Тетово
Квадратура
40 м2

Се продава стан на 4 кат со лифт во Шипад
Станот е опремен.
Квадратура: 40 м2 + 10 м2 Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Дневна и Балкон
  – Спална соба
 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина115
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина147
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина127
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи