Стан 153 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
63
Цена
€ 129,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
153 м2

Се продава стан дуплекс на 1-2 кат со лифт во близина на “Emirates”
Станот е опремен комплет. (камин, парно, клима и др..)
Квадратура: 153 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Дневна соба со Кујна и Трпезарија
  – Шпајз
  – Перална
  – 3 Спални соби.

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина85
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина61
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи