Стан 124 м2 во Тетово – Пржова Бавча

Детали за имотот

Шифра на оглас
59
Цена
€ 86,800
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Пржoва Бавча
Квадратура
124 м2

Се продава стан на 3 кат во Пржова Бавча во близина на “zippo”. Станот има можност да се напрае доградба над него.

Квадратура: 124 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Дневна соба со Кујна
  – 1 Спална соба
  – 2 Спална соба
  – Детска соба
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина147
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина84
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи