Стан 115 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
77
Цена
€ 73,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
115 м2

Се продава стан – доградба на 8 кат со лифт во строг центар до хотел “Tivoli”
Станот е празен.
Квадратура: 115 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Дневна соба
  – Трпезарија
  – 2 Спални соби
  – Голема тераса со прекрасен поглед
 • – Паркинг пред зграда и позади зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина76
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина54
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина85
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи