Стан 100м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
121
Цена
€ 71,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
100 м2

Се продава стан на 4 кат без лифт во строг центар над сендвичара Бургер хаус, над станот има можност за доградба на уште еден стан со посебен влез и посебни скали.

Квадратура: 100м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – 2 Ходника
  –  2 Купатила
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Детска соба
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда и позади зграда со рампа.

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина55
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаСкопје / Козле
 • Површина124
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина76
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи