Стан од 93м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
131
Цена
€ 90,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
93 м2

Се продава реновиран стан на 2 кат без лифт во најстрог центар на Тетово.

Локација: Строг Центар, во близина на семкарница Роналдо.

Квадратура: 90м2 Стан + 6м2 Подрум + 14м2 Подземна Гаража.

 • Станот го има следниов распоред:
 • –  Ходник
 • –  Купатило
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Дневна соба со Балкон
 • – 2 Ходник
 • – Спална соба со Балкон
 • – Детска соба
 • – 2 Купатило

 

 • – Паркинг пред зграда
 • – Подземна Гаража
 • – Подно парно на струја.
 • – Станот се продава празен, за со кујна цена по договор.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина90
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи