Продаден – Стан од 76м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
133
Цена
€ 65,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
76 м2

Продаден!

стан на 1 кат со два лифта, станот се продава со мебел и во станот се реновирани комплет прозорите со балконски врати.

Локација: Строг Центар

Квадратура: 76м2 + подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
 • –  Ходник
 • –  Купатило
 • – Кујна со Балкон
 • – Трпезарија
 • – Дневна соба со Балкон
 • – 2 Ходник
 • – 2 Купатило
 • – Спална соба
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг голем со рампа позади зграда
 • – 2 Лифта
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина153
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина125
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи