Стан од 75м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
135
Цена
€ 71,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
75 м2

Се продава невселен  стан во новоградба 2018-2019 на 2 кат со лифт.

Локација: Строг Центар

Квадратура: 75м2 

 • Станот го има следниов распоред:
 • –  Ходник
 • –  Купатило
 • – Голема Дневна соба
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Балкон со излез од Дневна соба и Спална соба
 • – Спална соба
 • – Детска соба
 • – Шпајз

 

 • – Паркинг подземен со посебна доплата од 5000 еур
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина46
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо
 • Површина104
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина44
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад

Наши Партнери

Последни Прегледи