Стан од 67м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Цена
€ 46,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
67 м2

Се продава стан  на 5 кат со лифт, станот се продава со дел од мебелот.

Локација: Блок 82

Квадратура: 67м2 по Имотен Лист.

 • Станот го има следниов распоред:
 • – Ходник
 • – Купатило
 • – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Спална соба

 

 • – Паркинг предзграда.
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина65
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина61
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина68
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи